Telefon  +421 918 541 569

Mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

O nás

Spoločnosť ROVAJ s.r.o. so sídlom v Bratislave pôsobí v oblasti predaja, distribúcie a expresnej donášky čerstvých vajec už niekoľko rokov. Čerstvé vajcia pre vás pri expresnej donáške zabezpečíme maximálne do 24 hodín. Predaj vajec, ako aj distribúciu a expresnú dodávku vajec rôznych veľkostí zabezpečujeme pre Bratislavu a okolie, ale taktiež pre celý Západoslovenský kraj. V prípade záujmu nás preto neváhajte kontaktovať.

Naše vajcia sú kvalitné, vždy čerstvé a pochádzajú iba z overených chovov, ktoré sú pod stálym veterinárnym dohľadom, aby sme mali istotu, že vajcia, ktoré budú konzumovať naši zákazníci sú bezpečné a zdravotne nezávadné. Kladieme dôraz na individuálny prístup pre našich zákazníkov a zabezpečenie všetkých požiadaviek a potrieb. V našom sortimente nájdete vajcia rôznych veľkostí, od najmenšej veľkosti S až po veľkosť XL. Keďže našim cieľom je predovšetkým spokojný zákazník, zabezpečujeme taktiež expresnú donášku čerstvých vajec priamo k vám. Zistite viac

 

Vajcia sú najstaršou potravinou živočíšneho pôvodu. Svoju popularitu si síce získali už v dávnej minulosti, no držia si ju do dnes. Denná spotreba vajec je dnes až okolo miliardy. Vajcia sú totiž bohatým zdrojom mnohých vitamínov, dôležitých bielkovín či minerálnych látok a tukov. Vďaka svojej veľkej nutričnej hodnote sú považované za jeden z najlepších zdrojov prospešných látok a mali by byť súčasťou aj vašej stravy. Okrem bohatého prínosu vitamínov, minerálov či bielkovín sú vajcia výhodné aj z pohľadu ceny. V podstate sa jedná o najlacnejší zdroj stravy.

ROVAJ s.r.o. vám ponúka vždy čerstvé vajcia kvality A v rozmere od S po XL a v baleniach po 6,10,15 alebo 30 kusov. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo online.